KV Viking


Lekdijk-Oost 15a
3961 MB Wijk bij Duurstede

0343-574253
info@kvviking.com

Bestuur en Commissies


Onderstaand de samenstelling en portefeuilleverdeling van bestuur van Korfbalvereniging Viking. Momenteel is het bestuur van Viking hard op zoek naar een nieuw bestuurslid voor de portefeuille ‘sponsoring’. Heeft u interesse, dan kunt contact opnemen met Freek van Veenendaal
(voorzitter@kvviking.com).

Functie Naam e-mail
Voorzitter Freek van Veenendaal voorzitter@kvviking.com
Vice-Voorzitter Jan Verwoert Bestuur@kvviking.com
Secretaris Caroline Vroege secretariaat@kvviking.com
Penningmeester Eric Pastoors penningmeester@kvviking.com
Ledenadministratie Ellen Pastoors ledenadministratie@kvviking.com
Lid/Technische zaken Kees Knijff Bestuur@kvviking.com
Lid/Sponsoring Vacature sponsoring@kvviking.com
Lid/Communicatie Danny van der Klift Bestuur@kvviking.com 
Lid/Arbitrage Vacature Bestuur@kvviking.com

 

Korfbalvereniging Viking heeft een aantal commissies die ondersteuning geeft aan het bestuur en aan de hele vereniging. Onderstaand kunt u de contactpersoon vinden van deze commissie.

Commissie Contactpersoon e-mail
Activiteitencommissie Danny van der Klift Info@vside.nl
Technische commissie Saïra de Ligny tc@kvviking.com
Kantine commissie Vacature  
Sponsorcommissie Vacature sponsoring@kvviking.com
Onderhoud Kees Agterberg  
© KV Viking | Webdesign | Privacy policy