KV Viking


Lekdijk-Oost 15a
3961 MB Wijk bij Duurstede

0343-574253
info@kvviking.com

Vrijwilligers


Een grote vereniging als Korfbalvereniging Viking kan niet functioneren zonder heel veel vrijwilligers. Van onze oudere leden verwachten we dat zij zich ook actief inzetten voor Viking. Dat kan op heel veel manieren: als zaaldienst, trainer/coach, scheidsrechter, bardienst, commissielid, wedstrijdsecretariaat, schoonmaken, bij activiteiten helpen, evenementen organiseren etc. Ook van ouders van jeugdleden waarderen we het bijzonder als zij een actieve bijdrage leveren. Er is veel te doen en vele handen maken licht werk. Korfbalkennis is lang niet altijd nodig. Enthousiasme wel!

Een belangrijke rol waarvoor we ouders nodig hebben, is de “teamouder”: een ouder die rondom een team de schakel is tussen team, trainers en de vereniging. Vanaf de A1 is de aanvoerder van het team de contactpersoon.

Een overzicht met de teamouder per team is hieronder te vinden.

Team Naam E-mailadres
Viking F1 Tijmen Baas Vikingf1@kvviking.com
Viking E2 Vacature Vikinge2@kvviking.com
Viking E1 Janet Zieltjens Vikinge1@kvviking.com
Viking D2 Marieke van Diejen Vikingd2@kvviking.com
Viking D1 Ellen de Ligt Vikingd1@kvviking.com
Viking C1 Bianca en Guido van Luijk Vikingc1@kvviking.com
Viking B2 Ingrid Kosterman Vikingb2@kvviking.com
Viking B1 Mirjam de Wit & Eric Bies Vikingb1@kvviking.com
Viking A2 Britt Kosterman Vikinga2@kvviking.com
Viking A1 Teun van Wiggen Vikinga1@kvviking.com
Viking 3 Joost van de Weerd Viking3@kvviking.com
Viking 2 Bram Agterberg Viking2@kvviking.com
Viking 1 Roy Knijff Viking1@kvviking.com

 

Momenteel heeft het bestuur van K.V. Viking de volgende vacatures:

  • Vrijwilligers coördinator
  • Lid communicatie/webteam
  • Lid sponsorcommissie

Interesse in één van bovenstaande vacatures? Laat het ons weten via secretariaat@kvviking.com.

© KV Viking | Webdesign | Privacy policy